Ogromne doświadczenie prowadzących przekłada się na wartość merytoryczną szkolenia. Polecam wszystkim osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat prowadzenia placówki medycznej.

Bardzo wartościowe szkolenie, z dużą dawką wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej. Prowadzące szkolenie stworzyły atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń między uczestnikami.

Bardzo interesujące szkolenie dotyczące prowadzenia placówki stomatologicznej. Wiedza zdobyta na szkoleniu może w bardzo szybki sposób zostać wykorzystana do polepszenia wyników placówki.

Panie z MDM dają z siebie 110% 🙂 Szkolenie zawierało wszystkie informacje potrzebne do wdrożenia stanowiska „Opiekun Pacjenta”.

Nie pierwszy raz uczestniczę w szkoleniach MDM. Jak zawsze rzeczowo, praktycznie, w cudownej i kameralnej atmosferze. Super interakcja grupy i prowadzących w czasie szkolenia. Dużo konkretów i wielki plus za materiały.

Szkolenie niezmiernie przydatne w działalności kliniki. Podniesie moje kompetencje w życiu zawodowym. Merytoryczność na poziomie bardzo wysokim. Organizacja, atmosfera oraz wyżywienie super. Polecam z całego serca zespół i szkolenia MDM.

Bardzo pozytywne szkolenie. Mega natłok bardzo profesjonalnie przekazanych informacji. Drugi moduł jak dla mnie jeszcze ciekawszy niż poprzedni. Świetna sprawa też z tabelkami Excelowymi na pendrive – znacznie skróci to czas mojej pracy. 😉 Wielkie dzięki! <3

Świetne szkolenie! Przedstawione zostały bardzo pomocne narzędzia, które pokażą tak naprawdę realną sytuację finansową kliniki. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i dziękuję, że mogłam się tutaj pojawić. Uwielbiam liczyć i analizować, a dzięki temu szkoleniu wiem dużo więcej i dużo więcej na pewno się nauczyłam.

Bardzo dziękuję za ten kurs. Dał mi on inne spojrzenie na finanse w mojej klinice. Jestem przekonany, że cała ta wiedza będzie procentować w przyszłości.

Tak jak Moduł I – ogrom informacji, klarowny sposób przekazywania wiedzy, wszystko usystematyzowane. Organizacja szkolenia na wysokim poziomie.

Bardzo przydatne szkolenie, mnóstwo praktycznych informacji i nauka „liczenia”. Prowadzące kontaktowe i konkretne, świetne babki. 😉 Polecam!

Szkolenie bardzo konkretne i niezwykle przydatne. Bardzo odpowiadał mi fakt, że na szkoleniu używaliśmy własnych komputerów i pracowaliśmy „na żywo” – pomaga to zrozumieć omówione tematy i przećwiczyć schematy liczenia wskaźników. Ilość otrzymanych materiałów do codziennej pracy miło zaskakuje. Dziękuję!

Kolejne moje szkolenie prowadzone przez Asię i Agnieszkę, dwie profesjonalistki w dziedzinie stomatologii. Ogrom wiedzy i doświadczenia przekazany w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Dziękuję!

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, bardzo profesjonalne, a jednocześnie panowała świetna atmosfera – bardzo przyjazna i luźna. Prowadzące opowiadają dużo ciekawych historii. SUPER!

Szkolenie z doskonałą energią i tempem. Obejmuje tematykę ściśle związaną ze stanowiskiem Opiekuna w gabinecie. Pozwoliło mi uporządkować procedury w codziennej pracy oraz zmotywować do dalszego rozwijania tego stanowiska w moim gabinecie.

Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny i zrozumiały dla wszystkich uczestników. Dodatkowym atutem było przekazanie materiałów dla uczestników szkolenia w formie papierowej i elektronicznej. Duże zaangażowanie trenerów, wysoki poziom wiedzy prowadzących szkolenie i umiejętność jej przekazania.

Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć. Szkolenie zainteresowało mnie w całości, dzięki niemu usprawnię pracę w naszym gabinecie.  Bardzo duża wiedza szkoleniowa, materiał przedstawiony w sposób zrozumiały, poparty przykładami. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu.

Szkolenie jak zawsze przeprowadzone sprawnie i w pełni profesjonalnie. Dało nam narzędzia pracy dla Opiekuna Pacjenta. Organizacja szkolenia na 6!!!

Mimo, że rola Opiekuna jest mi dobrze znana, to szkolenie pozwoliło mi poszerzyć wiedzę. Zainspirowało mnie do wdrożenia nowych rozwiązań, a także uzyskałam szereg gotowych schematów, formularzy i dróg postępowania, z których do tej pory nie korzystałam i które mogę zastosować od zaraz.

Szkolenie bardzo ciekawe, z dużą dawką przykładów z życia i wiedzy praktycznej. Do tego dużo narzędzi do analizy, mnóstwo dokumentów do uporządkowania dokumentacji medycznej. Czekam na kolejne części. Na pewno te szkolenia pomogą mi w lepszym prowadzeniu naszej placówki.

Genialne dziewczyny!!! Otworzyły mi oczy na wiele ważnych spraw. Szkolenie warte swojej ceny. Satysfakcja gwarantowana.

Wiedza spakowana w mega pigułkę. Ogromne wsparcie i nieoceniona porcja konkretnej wiedzy. Najmniejsze obawy rozwiane na miejscu. Pomoc oferowana na każdym etapie zmian. Dziękuję!

Duża dawka praktycznej wiedzy do wykorzystania przy zarządzaniu kliniką stomatologiczną. Zdobyta wiedza pozwoli w realny sposób kontrolować pracę lekarzy w klinice, a także na nasz dalszy rozwój.

Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Mnóstwo narzędzi menedżerski do wykorzystania w codziennej pracy i plik niezbędnych materiałów.

Szkolenie pogłębiło moją wiedzę na temat dokumentacji. Jestem pod wrażeniem umiejętności menedżerskich Pań, które prowadziły szkolenie. Wszystkie informacje były bardzo przydatne i podniosły moją wiedzę dotyczącą zarządzania.

Bardzo interesujące szkolenie, pełne merytorycznej wiedzy. Zostało bardzo dobrze zorganizowane. Przekazywana wiedza była usystematyzowana i klarowna. Prowadzące szkolenie posiadają ogromną wiedzę w zakresie tematyki szkolenia oraz wiedzę medyczną. Bardzo miła atmosfera oraz smaczny poczęstunek. Bark uwag. 

W listopadzie mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć razem z Beatą Szczutkowską w Curricum Menedżerskim w Medycznym Domu Medialnym. Zarówno ja jak i Beata siedząc w temacie organizacji szkoleń po uszy w pełni doceniamy perfekcyjną w każdym calu organizację, jakość wszelkich detali jak i olbrzymia wiedzę Joanny Szewczyk i Agnieszki Zawiślak w temacie zarządzania zarówno personelem jak i finansami gabinetu stomatologicznego. Z czystym sumieniem rekomendujemy zarówno audyty prowadzone przez MDM jak i cały cykl szkoleń. Jedno i drugie wróci się po miesiącu każdemu właścicielowi gabinetu, który posiada więcej niż jednego pracownika )
Bardzo dziękujemy !!!

Wyszłam ze szkolenia bogatsza o nową wiedzę, ale także zainspirowana do jeszcze efektywniejszego wykorzystania przedstawionych mi narzędzi. Śmiało polecam niezdecydowanym, rozpoczynającym swoją przygodę z zarządzaniem, jak i tym, którzy już mają pewną wiedzę w tej dziedzinie. Przekazano mi konkretną wiedzę na konkretnych przykładach. Prowadząca p. Asia rozwiewała wszelkie wątpliwości, jakie pojawiały się w trakcie przedstawiania kolejnych zagadnień. Gorąco polecam.

Bardzo profesjonalnie prowadzone. Wiedza bardzo życiowa i pomocna. Czekałam na takie szkolenie, które uporządkuje zespół 20 lat, będąc po drodze ofiarą różnych naciągaczy. SUPER TEAM

Niezwykle ciekawie prowadzone szkolenie wyzwoliło we mnie nowe pokłady energii i ochotę do pracy.

Super szkolenie. Bardzo pomocne i oszczędzające czas i dające gotowe rozwiązania w gospodarce finansami w gabinecie.

Świetne szkolenie, przeprowadzone w miłej atmosferze. Duża dawka wiedzy i niezbędnych narzędzi do prowadzenia praktyki. Wiedza przekazana w przejrzysty sposób.

Dziewczyny, wprowadzacie kliniki na wyższy level zarządzania! Trzymajcie tak dalej!

Świetne szkolenie dla osoby zaczynającej przygodę z zarządzaniem placówką stomatologiczną. Mnóstwo wiedzy merytorycznej, ale też praktycznych rozwiązań, które można wykorzystać w codziennej pracy.

W maju tego roku byłam uczestniczką szkolenia organizowanego przez Medyczny Dom Medialny. Była to pierwsza część Curriculum Menedżerskiego – Narzędzia Menedżerskie.
Jestem w branży od ponad 15 lat i postanowiłam uporządkować w swojej klinice kilka kwestii, co do których miałam coraz więcej wątpliwości. Zdaję sobie sprawę, że placówką stomatologiczną się zarządza i nie wystarczy ją tylko prowadzić, jednakże szkolenie daje wiedzę nt. narzędzi i procedur usprawniających funkcjonowanie kliniki stomatologicznej i krok po kroku pokazuje, jak mają być wdrażane, aby zmiany były efektywne i trwałe.

Panie Agnieszka Zawiślak i Joanna Szewczyk mają ogromną wiedzę, a szkolenie w ciekawy sposób ilustrowane jest mnóstwem przykładów z ich doświadczenia. Pokazują one, że w klinice stomatologicznej za pomocą pewnych zabiegów można nie tylko „zrobić porządek”, ale także podnieść rentowność prowadzonej działalności.

Merytoryczne szkolenia, fantastyczna konkretna wiedza oraz co ważne – narzędzia do jej zastosowania. Można uzyskać odpowiedź na każde zadane pytanie, dotyczące sposobu zarządzania gabinetem stomatologicznym. Osoby prowadzące wiedzą doskonale o czym mówią. Szacun! Jest tylko jeden mankament – Toruń daleko, a szkolenia z niezwykłymi „siostrami Gessler” stomatologii uzależniają!
Stokrotne dzięki za wszystko, czego się tu nauczyliśmy od Was 🙂

Pozdrawiamy – zespół EKO-MED

p.s. Wybieramy się z niespodziewaną wizytą w styczniu 😉

Współpracę z MDM rozpoczęliśmy ponad 3 lata temu. Od początku docenialiśmy profesjonalną formę prowadzenia szkoleń oraz ogrom merytorycznej wiedzy przekazywaną przez Panią Asię oraz Panią Agnieszkę.
Przez ten okres w zajęciach organizowanych w formie zamkniętej w naszym gabinecie uczestniczył cały nasz personel: rejestratorki, asystentki, higienistki oraz lekarze.

Kurs menadżerski w siedzibie Medycznego Domu Medialnego ukończyła nasza nieoceniona Pani Sylwia która objęła to stanowisko i zajmuje się zarządzaniem kliniką stomatologiczną.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z MDM i polecamy gorąco kursy i szkolenia w tej firmie.

Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani prowadzącej szkolenie. Dostałam mnóstwo cennych informacji, które na pewno wykorzystam. Po szkoleniu mamy gotowe narzędzia do wprowadzenia zmian w placówce. Same plusy!

Prowadzę sieć klinik stomatologicznych i bardzo cenię współpracę z profesjonalistkami. Polecam usługi każdemu kto boryka się z problemami w firmie.

Wzięłam udział w całym cyklu szkoleń organizowanych przez Medyczny Dom Medialny. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia prowadzących. Każdy moduł był profesjonalnie przygotowany, świetne prezentacje. Podczas szkolenia wiedzę merytoryczną można było utrwalić poprzez ćwiczenia praktyczne. Prowadzące służą wiedzą i wsparciem nawet po zakończonym szkoleniu. SERDECZNIE POLECAM!

Rewelacyjne szkolenia, ogrom wiedzy teoretycznej przełożonej na praktykę. Dużo materiałów, które można wykorzystać w klinice. Świetna atmosfera i prowadzące.

Bardzo profesjonalnie. Dużo bardzo cennych informacji. Fachowa pomoc. Koleżeńskie wsparcie. Super komentarze. Wysoka kultura Pani Joasi. Na pewno będę polecać. Liczę na owocną współpracę. Osobiście dziękuję za pomoc.

Profesjonalnie jak zawsze:)

Szkolenie bardzo interesujące z wieloma ciekawymi nowinkami, w temacie prowadzenia pacjenta. P. Joanna wychodzi naprzeciw wcześniejszym wątpliwościom.

Bardzo ciekawie przedstawione szkolenie. Zostały poruszone ważne kwestie, które przydadzą mi się w tym zawodzie.

Szkolenie dobrze poprowadzone. Cenne informacje, praktyczne oraz przykłady z innych gabinetów do zastosowania od poniedziałku!

Szkolenie pozwoli mi w łatwiejszy sposób posługiwać się na moim stanowisku. Zdobyłam wiele nowej wiedzy. Dowiedziałam się wielu ciekawych sposobów ułatwiających pracę oraz niezbędną wiedzę rozwijającą mnie na moim stanowisku.

Szkolenie bardzo motywujące do wprowadzania zmian w placówce. Panie prowadzące jak zwykle – nieocenione! Bardzo dokładnie i szczegółowo przekazują niezbędne informacje dotyczące prowadzenia placówki stomatologicznej.

P.s. Można Was słuchać godzinami… Polecam z całego serca !

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w szkoleniu. Wiedza jaka została mi przekazana będzie na pewno wykorzystana w całości. Atmosfera na szkoleniu bardzo miła. Polecam w 100 % szkolenia w Medycznym Domu Medialnym. Agnieszka i Asia świetne wykładowczynie.

Bardzo dużo konkretnej wiedzy, popartej przykładami, dużo materiałów szkoleniowych, które można wykorzystać później w swojej pracy. Niesamowicie miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona.

Szkolenie w pełni profesjonalne, bardzo pomocne, rzetelne. Wiedza przekazana w sposób czytelny, przejrzysty. Jestem zadowolona i na pewno wrócę jeśli nie ja to menadżer.

Bardzo dobrze profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Wiedza, doświadczenie, przygotowanie merytoryczne wykładowców na bardzo wysokim poziomie. Przekazane w sposób przystępny dla osób nieznających się na temacie.

Bardzo rzetelna wiedza, zaprezentowana w ciekawy sposób. Teoria przedłożona w praktyce w ramach szkolenia. Dużo materiałów pomocniczych. Przemiła atmosfera szkolenia i pełen profesjonalizm.

Na szkoleniu zostały przekazane bardzo przydatne informacje, które zostaną wykorzystane w naszej pracy. Wyjaśnione zostało wiele spraw, które ułatwią nam pracę.

Szkolenie było bardzo ciekawe i przydatne w pracy na co dzień. Można było dużo się dowiedzieć oraz rozwiązać niektóre problemy z dnia codziennego. Szkolenie oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Na szkoleniu dowiedziałam się wiele interesujących rzeczy, które w rezultacie pogłębiły moją wiedzę, co przedłoży się na bardziej efektywną pracę. Szkolenie było ciekawe, a także zorganizowane w sposób profesjonalny i przystępny.

Szkolenie bardzo profesjonalne. Bardzo ciekawie prowadzone przez Panią Agnieszkę. Czas spędzony na szkoleniu uważam za bardzo dobrze wykorzystany.

Uważam, że szkolenie było dobrze zorganizowane pod każdym względem. Spełniło moje oczekiwania. Mogłam dowiedzieć się wielu nowych, przydatnych informacji, które będę mogła wykorzystać w pracy.

Jestem po całym cyklu szkoleń. Po ostatnim module już wiem, że będzie mi brakowało tych weekendów, podczas których otrzymałam bardzo dużo narzędzi do pracy menadżerskiej. Szkolenia dały mi odpowiednie schematy jak uporządkować wiele kwestii dotyczących zarządzania.

Każdy z nas powinien życzyć sobie by mieć szefa o wiedzy i umiejętnościach prowadzących szkolenie. Jeżeli chciałbyś zbliżyć się do tego poziomu i mieć szansę na budowę wartościowego zespołu, to zacznij od tego szkolenia.

Szkolenie w bardzo dużym stopniu pomaga rozwiązać realne problemy w prowadzeniu gabinetu stomatologicznego poprzez gotowe narzędzia pracy oraz ogromną wiedzę prowadzących, a także rewelacyjny sposób przekazywania informacji.

Szkolenie, jak dwa poprzednie dało nam wiele wiedzy merytorycznej jak i narzędzia, które możemy użyć już jutro wprowadzając zmiany w zarządzaniu zespołem. Dziękuję bardzo.

Szkolenie super. Umiejętność prowadzących do przekazania wiedzy extra. Informacje, które otrzymałem były ukazane bardzo profesjonalnie jak i merytorycznie. Jeszcze raz super!!!

Jeśli wydaje Ci się, że wiesz wszystko o swoim gabinecie, to masz rację, tylko Ci się wydaje 🙂

Uważam to szkolenie za bardzo dobre, najlepsze w jakim brałam udział jeżeli chodzi o zarządzanie placówkami stomatologicznymi. Są to warsztaty praktyczne a narzędzia dane nam przez prowadzące kurs są do wdrożenia już na drugi dzień! Dziękuję bardzo.

Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania pod względem merytorycznym. Gotowe narzędzia, które zostały przekazane będą bardzo pomocne w codziennej pracy.

Ogrom przekazanej wiedzy. Po pierwszym szkoleniu wdrożyłam dużo nowych zmian. Jestem zaskoczona II szkoleniem i informacjami, które możemy wywnioskować z analiz prowadzonych w gabinecie.

Kurs ukazujący moje wszystkie braki 🙂 w zakresie ogarnięcia finansów gabinetu. Mój pierwszy kurs w MDM, ale na pewno nie ostatni. Duża dawka praktycznej wiedzy.

Szkolenie przeprowadzone przez dziewczyny z Medycznego Domu Medialnego po raz kolejny spełniło wszystkie moje oczekiwania. Dziewczyny są bardzo pomocne i również po szkoleniu służą radą.

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie i było w pełni merytoryczne. Jestem w pełni zadowolona z narzędzi, jakie dostałam do realizacji efektywnego zarządzania moją placówką stomatologiczną.

Moim zdaniem szkolenie spełniło wszystkie oczekiwania dotyczące wartości merytorycznej oraz przydatności zdobytych informacji w codziennej pracy. Z niecierpliwością będę oczekiwać na kolejny moduł.

Rewelacyjne szkolenie! Kopalnia praktycznych informacji do wykorzystania od jutra. Fantastyczna atmosfera.

Dużo ciekawych, praktycznych informacji. Wszystko profesjonalnie.

Bardzo pozytywne wrażenia, świetny kontakt interpersonalny – było miejsce na rozmowy i rozwianie własnych wątpliwości – co podniosło wartość szkolenia. Praktyczne informacje od razu do wdrożenia w placówce.

Dziękuję za praktyczne wskazówki co do wprowadzenia i kontroli zmian w praktyce. Cenię sobie bezpośredniość i dzielenie się wieloletnim doświadczeniem managerskim.

Szkolenie bardzo przydatne do wprowadzenia zmian, duży zakres nowej wiedzy i materiałów, które zapewne będę wykorzystywać w pracy i przyniesie to rezultaty.

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie pod względem merytorycznym i dydaktycznym, trafne przykłady pacjentów. Polecam szkolenie w Medycznym Domu Medialnym, wrócę na kolejne moduły. 🙂

Dobre, merytoryczne szkolenie.

Szkolenie bardzo interesujące. Pomogło rozwiać wiele wątpliwości. Tematy omówione interesująco i wyczerpująco.

Szkolenie było świetne. Dziękuję za trafne uwagi. 🙂

Zespół Stomatologia Szczygieł w marcu 2018 roku uczestniczył w szkoleniu „Zarządzanie Placówkami Stomatologicznymi”, organizowanym przez Medyczny Dom Medialny, które odbyło się w naszym gabinecie. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do tematu oraz ogromnej wiedzy jaką posiadają Pani Agnieszka Zawiślak i Pani Joanna Szewczyk. Program szkolenia poruszał wiele ważnych tematów związanych z prowadzeniem kliniki stomatologicznej a Medyczny Dom Medialny wyposażył nas w narzędzia, które skutecznie nam w tym pomagają. Stomatologia Szczygieł rekomenduje szkolenie a firma Medyczny Dom Medialny zyskał partnera do współpracy.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Wiele informacji praktycznych jak i merytorycznych. Na pewno pozwoli mi wdrożyć zmiany, które zaplanowałam w sposób dokładniejszy. Bardzo polecam i czekam na więcej warsztatów.

Wspaniałe szkolenie, super atmosfera. Polecam

Szkolenie bardzo ciekawe, informacje przydatne, poparte praktycznymi przykładami. Na wysokim poziomie merytorycznym.

Szkolenie bardzo syntetyczne, profesjonalne i niezwykle przydatne. Miła i twórcza atmosfera.

Szkolenie merytoryczne, konkretne praktyki do wdrożenia. Najlepsze na rynku a byłam na niejednym. Serdecznie polecam

Bardzo cieszę się z możliwości skorzystania ze szkolenia. Poruszono wiele istotnych kwestii dotyczących zarządzania gabinetem stomatologicznym. Kilka pomysłów na pewno wykorzystam!

Profesjonalne przekazanie wiedzy z zakresu prowadzenia oraz zarządzania placówką stomatologiczną. Poznałam mnóstwo aspektów związanych z zarządzaniem oraz podnoszeniem swoich kwalifikacji.

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje, dużo przede mną, ale mam nadzieję, że z tymi wskazówkami, które otrzymałam dam radę.

Dobrze usystematyzowana wiedza. Podawana w prosty i zrozumiały sposób. Bardzo dobre szkolenie.

Bardzo praktyczne szkolenie. Prowadzące nie przedstawiają tylko teorii, ale bardzo wiele praktycznych przykładów. Nieduża grupa, dzięki czemu można prowadzić dyskuję i wymieniać doświadczenia.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać.

Najbardziej wartościowa część szkolenia wg. mnie to część o finansach. Gotowe narzędzia do wdrożenia w placówce to jest to czego oczekuje od szkolenia.

Bardzo dobre szkolenie, praktyczne informacje, które chętnie wdrożę w mojej klinice.

Bardzo rozległy dział wiedzy ujęty bardzo zgrabnie w porządnej pigułce wiedzy.

Bardzo dobre, sensowne szkolenie. Dużo informacji otworzyło mi oczy. Sporo rad praktycznych.

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo fachowo, rzeczowo i rzetelnie.

Zakres przekazywanej wiedzy oraz sposób jej przekazania uważam za bardzo przydatny w praktyce zawodowej. Dzięki szkoleniu zwrócę uwagę na elementy codziennej pracy, które można usprawnić i zwiększyć tempo przepływu informacji między lekarzami i personelem gabinetu dla dobra i komfortu pacjentów.

Szkolenie zostało przeprowadzone w oparciu o rzeczowe i praktyczne aspekty pracy. Prowadząca doskonale zna tematykę szkolenia, potrafi zaproponować rozwiązanie wielu skomplikowanych sytuacji związanych z dokumentacją medyczną.