W listopadzie mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć razem z Beatą Szczutkowską w Curricum Menedżerskim w Medycznym Domu Medialnym. Zarówno ja jak i Beata siedząc w temacie organizacji szkoleń po uszy w pełni doceniamy perfekcyjną w każdym calu organizację, jakość wszelkich detali jak i olbrzymia wiedzę Joanny Szewczyk i Agnieszki Zawiślak w temacie zarządzania zarówno personelem jak i finansami gabinetu stomatologicznego. Z czystym sumieniem rekomendujemy zarówno audyty prowadzone przez MDM jak i cały cykl szkoleń. Jedno i drugie wróci się po miesiącu każdemu właścicielowi gabinetu, który posiada więcej niż jednego pracownika )
Bardzo dziękujemy !!!

MICHAŁ SZCZUTKOWSKI Soft Tissue InstituteCYKL: CURRICULUM MENERDŻERSKIE 2020

Wyszłam ze szkolenia bogatsza o nową wiedzę, ale także zainspirowana do jeszcze efektywniejszego wykorzystania przedstawionych mi narzędzi. Śmiało polecam niezdecydowanym, rozpoczynającym swoją przygodę z zarządzaniem, jak i tym, którzy już mają pewną wiedzę w tej dziedzinie. Przekazano mi konkretną wiedzę na konkretnych przykładach. Prowadząca p. Asia rozwiewała wszelkie wątpliwości, jakie pojawiały się w trakcie przedstawiania kolejnych zagadnień. Gorąco polecam.

LUCYNA TRENDELSzkolenie zamknięte: Opiekun Pacjenta 05-06.12.2020

Bardzo profesjonalnie prowadzone. Wiedza bardzo życiowa i pomocna. Czekałam na takie szkolenie, które uporządkuje zespół 20 lat, będąc po drodze ofiarą różnych naciągaczy. SUPER TEAM

JANINA DZIARNOWSKASzkolenie zamknięte: Opiekun Pacjenta 05-06.12.2020

Niezwykle ciekawie prowadzone szkolenie wyzwoliło we mnie nowe pokłady energii i ochotę do pracy.

BEATA SMARZYŃSKASzkolenie zamknięte: Opiekun Pacjenta 05-06.12.2020

Super szkolenie. Bardzo pomocne i oszczędzające czas i dające gotowe rozwiązania w gospodarce finansami w gabinecie.

MICHAŁ SZCZUTKOWSKISzkolenie otwarte: Zarządzanie finansami 24-25.10.2020 Toruń

Świetne szkolenie, przeprowadzone w miłej atmosferze. Duża dawka wiedzy i niezbędnych narzędzi do prowadzenia praktyki. Wiedza przekazana w przejrzysty sposób.

BEATA SZCZUTKOWSKASzkolenie otwarte: Zarządzanie finansami 24-25.10.2020 Toruń

Dziewczyny, wprowadzacie kliniki na wyższy level zarządzania! Trzymajcie tak dalej!

KATARZYNA BUSS-MALESZKASzkolenie otwarte: Zarządzanie finansami 24-25.10.2020 Toruń

Świetne szkolenie dla osoby zaczynającej przygodę z zarządzaniem placówką stomatologiczną. Mnóstwo wiedzy merytorycznej, ale też praktycznych rozwiązań, które można wykorzystać w codziennej pracy.

Paulina RembielakSzkolenie otwarte: Zarządzanie finansami 24-25.10.2020 Toruń

W maju tego roku byłam uczestniczką szkolenia organizowanego przez Medyczny Dom Medialny. Była to pierwsza część Curriculum Menedżerskiego – Narzędzia Menedżerskie.
Jestem w branży od ponad 15 lat i postanowiłam uporządkować w swojej klinice kilka kwestii, co do których miałam coraz więcej wątpliwości. Zdaję sobie sprawę, że placówką stomatologiczną się zarządza i nie wystarczy ją tylko prowadzić, jednakże szkolenie daje wiedzę nt. narzędzi i procedur usprawniających funkcjonowanie kliniki stomatologicznej i krok po kroku pokazuje, jak mają być wdrażane, aby zmiany były efektywne i trwałe.

Panie Agnieszka Zawiślak i Joanna Szewczyk mają ogromną wiedzę, a szkolenie w ciekawy sposób ilustrowane jest mnóstwem przykładów z ich doświadczenia. Pokazują one, że w klinice stomatologicznej za pomocą pewnych zabiegów można nie tylko „zrobić porządek”, ale także podnieść rentowność prowadzonej działalności.

Małgorzata Haliniarz

Merytoryczne szkolenia, fantastyczna konkretna wiedza oraz co ważne – narzędzia do jej zastosowania. Można uzyskać odpowiedź na każde zadane pytanie, dotyczące sposobu zarządzania gabinetem stomatologicznym. Osoby prowadzące wiedzą doskonale o czym mówią. Szacun! Jest tylko jeden mankament – Toruń daleko, a szkolenia z niezwykłymi „siostrami Gessler” stomatologii uzależniają!
Stokrotne dzięki za wszystko, czego się tu nauczyliśmy od Was 🙂

Pozdrawiamy – zespół EKO-MED

p.s. Wybieramy się z niespodziewaną wizytą w styczniu 😉

EKO-MED

Współpracę z MDM rozpoczęliśmy ponad 3 lata temu. Od początku docenialiśmy profesjonalną formę prowadzenia szkoleń oraz ogrom merytorycznej wiedzy przekazywaną przez Panią Asię oraz Panią Agnieszkę.
Przez ten okres w zajęciach organizowanych w formie zamkniętej w naszym gabinecie uczestniczył cały nasz personel: rejestratorki, asystentki, higienistki oraz lekarze.

Kurs menadżerski w siedzibie Medycznego Domu Medialnego ukończyła nasza nieoceniona Pani Sylwia która objęła to stanowisko i zajmuje się zarządzaniem kliniką stomatologiczną.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z MDM i polecamy gorąco kursy i szkolenia w tej firmie.

Stomatologia Szczygieł

Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani prowadzącej szkolenie. Dostałam mnóstwo cennych informacji, które na pewno wykorzystam. Po szkoleniu mamy gotowe narzędzia do wprowadzenia zmian w placówce. Same plusy!

Sylwia CiszSzkolenie: Moduł III Zarządzanie zespołem 06-07.06.2020 Toruń

Prowadzę sieć klinik stomatologicznych i bardzo cenię współpracę z profesjonalistkami. Polecam usługi każdemu kto boryka się z problemami w firmie.

Julia Bruź, Dentus

Wzięłam udział w całym cyklu szkoleń organizowanych przez Medyczny Dom Medialny. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia prowadzących. Każdy moduł był profesjonalnie przygotowany, świetne prezentacje. Podczas szkolenia wiedzę merytoryczną można było utrwalić poprzez ćwiczenia praktyczne. Prowadzące służą wiedzą i wsparciem nawet po zakończonym szkoleniu. SERDECZNIE POLECAM!

Marita GryszkoCurriculum menedżerskie

Rewelacyjne szkolenia, ogrom wiedzy teoretycznej przełożonej na praktykę. Dużo materiałów, które można wykorzystać w klinice. Świetna atmosfera i prowadzące.

Dominika Kapuścińska, 4U Dental ClinicSzkolenie: Moduł III Zarządzanie zespołem 06-07.06.2020 Toruń

Bardzo profesjonalnie. Dużo bardzo cennych informacji. Fachowa pomoc. Koleżeńskie wsparcie. Super komentarze. Wysoka kultura Pani Joasi. Na pewno będę polecać. Liczę na owocną współpracę. Osobiście dziękuję za pomoc.

Iwona Sobieraj, NZOZ Bartosz JadczykSzkolenie zamknięte: Prowadzenie pacjenta przez pryzmat elektronicznej dokumentacji medycznej 06-07.06.2020 Szczecin

Profesjonalnie jak zawsze:)

Bartosz JadczykSzkolenie zamknięte: Prowadzenie pacjenta przez pryzmat elektronicznej dokumentacji medycznej 06-07.06.2020 Szczecin

Szkolenie bardzo interesujące z wieloma ciekawymi nowinkami, w temacie prowadzenia pacjenta. P. Joanna wychodzi naprzeciw wcześniejszym wątpliwościom.

Agnieszka MajewskaSzkolenie zamknięte: Prowadzenie pacjenta przez pryzmat elektronicznej dokumentacji medycznej 06-07.06.2020 Szczecin

Bardzo ciekawie przedstawione szkolenie. Zostały poruszone ważne kwestie, które przydadzą mi się w tym zawodzie.

Paulina KuźmaSzkolenie zamknięte: Prowadzenie pacjenta przez pryzmat elektronicznej dokumentacji medycznej 06-07.06.2020 Szczecin

Szkolenie dobrze poprowadzone. Cenne informacje, praktyczne oraz przykłady z innych gabinetów do zastosowania od poniedziałku!

Paulina RolczyńskaSzkolenie zamknięte: Prowadzenie pacjenta przez pryzmat elektronicznej dokumentacji medycznej 06-07.06.2020 Szczecin

Szkolenie pozwoli mi w łatwiejszy sposób posługiwać się na moim stanowisku. Zdobyłam wiele nowej wiedzy. Dowiedziałam się wielu ciekawych sposobów ułatwiających pracę oraz niezbędną wiedzę rozwijającą mnie na moim stanowisku.

Katarzyna Lentowicz-DudekSzkolenie zamknięte: Zarządzanie zespołem w przedsiębiorstwie 23-25.05.2020 Piaseczno

Szkolenie bardzo motywujące do wprowadzania zmian w placówce. Panie prowadzące jak zwykle – nieocenione! Bardzo dokładnie i szczegółowo przekazują niezbędne informacje dotyczące prowadzenia placówki stomatologicznej.

P.s. Można Was słuchać godzinami… Polecam z całego serca !

Sylwia CiszSzkolenie Zarządzanie Finansami 30-31.06.2020

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w szkoleniu. Wiedza jaka została mi przekazana będzie na pewno wykorzystana w całości. Atmosfera na szkoleniu bardzo miła. Polecam w 100 % szkolenia w Medycznym Domu Medialnym. Agnieszka i Asia świetne wykładowczynie.

Beata MarekSzkolenie Zarządzanie Finansami 30-31.06.2020

Bardzo dużo konkretnej wiedzy, popartej przykładami, dużo materiałów szkoleniowych, które można wykorzystać później w swojej pracy. Niesamowicie miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona.

Dominika Kapuścińska, 4U Dental ClinicSzkolenie Zarządzanie Finansami 30-31.06.2020

Szkolenie w pełni profesjonalne, bardzo pomocne, rzetelne. Wiedza przekazana w sposób czytelny, przejrzysty. Jestem zadowolona i na pewno wrócę jeśli nie ja to menadżer.

Celina Bajer-WróblewskaSzkolenie Zarządzanie Finansami 30-31.06.2020

Bardzo dobrze profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Wiedza, doświadczenie, przygotowanie merytoryczne wykładowców na bardzo wysokim poziomie. Przekazane w sposób przystępny dla osób nieznających się na temacie.

Małgorzata HaliniarzSzkolenie Narzędzia menedżerskie 9-10.05.2020

Bardzo rzetelna wiedza, zaprezentowana w ciekawy sposób. Teoria przedłożona w praktyce w ramach szkolenia. Dużo materiałów pomocniczych. Przemiła atmosfera szkolenia i pełen profesjonalizm.

Dominika Kapuścińska, 4U Dental ClinicSzkolenie Narzędzia menedżerskie 9-10.05.2020

Na szkoleniu zostały przekazane bardzo przydatne informacje, które zostaną wykorzystane w naszej pracy. Wyjaśnione zostało wiele spraw, które ułatwią nam pracę.

Karolina Wójcik, BasmaSzkolenie Profesjonalna Rejestracja 8-9.02.2020

Szkolenie było bardzo ciekawe i przydatne w pracy na co dzień. Można było dużo się dowiedzieć oraz rozwiązać niektóre problemy z dnia codziennego. Szkolenie oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Natalia Frąckiewicz, BasmaSzkolenie Profesjonalna Rejestracja 8-9.02.2020

Na szkoleniu dowiedziałam się wiele interesujących rzeczy, które w rezultacie pogłębiły moją wiedzę, co przedłoży się na bardziej efektywną pracę. Szkolenie było ciekawe, a także zorganizowane w sposób profesjonalny i przystępny.

Joanna Opiela, BasmaSzkolenie Profesjonalna Rejestracja 8-9.02.2020

Szkolenie bardzo profesjonalne. Bardzo ciekawie prowadzone przez Panią Agnieszkę. Czas spędzony na szkoleniu uważam za bardzo dobrze wykorzystany.

Sylwia Wójcik, BasmaSzkolenie Profesjonalna Rejestracja 8-9.02.2020

Uważam, że szkolenie było dobrze zorganizowane pod każdym względem. Spełniło moje oczekiwania. Mogłam dowiedzieć się wielu nowych, przydatnych informacji, które będę mogła wykorzystać w pracy.

Małgorzata Olenkiewicz, BasmaSzkolenie Profesjonalna Rejestracja 8-9.02.2020

Jestem po całym cyklu szkoleń. Po ostatnim module już wiem, że będzie mi brakowało tych weekendów, podczas których otrzymałam bardzo dużo narzędzi do pracy menadżerskiej. Szkolenia dały mi odpowiednie schematy jak uporządkować wiele kwestii dotyczących zarządzania.

Maja Kwiatkowska, ImpladentSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł III - Zarządzanie Zespołem
23-24.11.2019, Toruń

Każdy z nas powinien życzyć sobie by mieć szefa o wiedzy i umiejętnościach prowadzących szkolenie. Jeżeli chciałbyś zbliżyć się do tego poziomu i mieć szansę na budowę wartościowego zespołu, to zacznij od tego szkolenia.

Kamila Szal, MedicoverSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł III - Zarządzanie Zespołem
23-24.11.2019, Toruń

Szkolenie w bardzo dużym stopniu pomaga rozwiązać realne problemy w prowadzeniu gabinetu stomatologicznego poprzez gotowe narzędzia pracy oraz ogromną wiedzę prowadzących, a także rewelacyjny sposób przekazywania informacji.

Agnieszka Zając, Szymkowscy StomatologiaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł III - Zarządzanie Zespołem
23-24.11.2019, Toruń

Szkolenie, jak dwa poprzednie dało nam wiele wiedzy merytorycznej jak i narzędzia, które możemy użyć już jutro wprowadzając zmiany w zarządzaniu zespołem. Dziękuję bardzo.

Lilianna Szymkowska, Szymkowscy StomatologiaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł III - Zarządzanie Zespołem
23-24.11.2019, Toruń

Szkolenie super. Umiejętność prowadzących do przekazania wiedzy extra. Informacje, które otrzymałem były ukazane bardzo profesjonalnie jak i merytorycznie. Jeszcze raz super!!!

Piotr KoziełSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł III - Zarządzanie Zespołem
23-24.11.2019, Toruń

Jeśli wydaje Ci się, że wiesz wszystko o swoim gabinecie, to masz rację, tylko Ci się wydaje 🙂

Kamila Szal, MedicoverSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł II - Zarządzanie finansami
19-20.10.2019, Toruń

Uważam to szkolenie za bardzo dobre, najlepsze w jakim brałam udział jeżeli chodzi o zarządzanie placówkami stomatologicznymi. Są to warsztaty praktyczne a narzędzia dane nam przez prowadzące kurs są do wdrożenia już na drugi dzień! Dziękuję bardzo.

Lilianna Szymkowska, Szymkowscy StomatologiaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł II - Zarządzanie finansami
19-20.10.2019, Toruń

Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania pod względem merytorycznym. Gotowe narzędzia, które zostały przekazane będą bardzo pomocne w codziennej pracy.

Agnieszka Zając, Szymkowscy StomatologiaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł II - Zarządzanie finansami
19-20.10.2019, Toruń

Ogrom przekazanej wiedzy. Po pierwszym szkoleniu wdrożyłam dużo nowych zmian. Jestem zaskoczona II szkoleniem i informacjami, które możemy wywnioskować z analiz prowadzonych w gabinecie.

Maja Kwiatkowska, ImpladentSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł II - Zarządzanie finansami
19-20.10.2019, Toruń

Kurs ukazujący moje wszystkie braki 🙂 w zakresie ogarnięcia finansów gabinetu. Mój pierwszy kurs w MDM, ale na pewno nie ostatni. Duża dawka praktycznej wiedzy.

Martyna KoźlarekSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł II - Zarządzanie finansami
19-20.10.2019, Toruń

Szkolenie przeprowadzone przez dziewczyny z Medycznego Domu Medialnego po raz kolejny spełniło wszystkie moje oczekiwania. Dziewczyny są bardzo pomocne i również po szkoleniu służą radą.

Sylwia Drążek, Pro DentisSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł II - Zarządzanie finansami
19-20.10.2019, Toruń

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie i było w pełni merytoryczne. Jestem w pełni zadowolona z narzędzi, jakie dostałam do realizacji efektywnego zarządzania moją placówką stomatologiczną.

Lilianna Szymkowska, Szymkowscy StomatologiaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
28-29.09.2019, Toruń

Moim zdaniem szkolenie spełniło wszystkie oczekiwania dotyczące wartości merytorycznej oraz przydatności zdobytych informacji w codziennej pracy. Z niecierpliwością będę oczekiwać na kolejny moduł.

Agnieszka Zając, Szymkowscy StomatologiaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
28-29.09.2019, Toruń

Rewelacyjne szkolenie! Kopalnia praktycznych informacji do wykorzystania od jutra. Fantastyczna atmosfera.

Kamila SzalSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
28-29.09.2019, Toruń

Dużo ciekawych, praktycznych informacji. Wszystko profesjonalnie.

Bartosz JadczykSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
28-29.09.2019, Toruń

Bardzo pozytywne wrażenia, świetny kontakt interpersonalny – było miejsce na rozmowy i rozwianie własnych wątpliwości – co podniosło wartość szkolenia. Praktyczne informacje od razu do wdrożenia w placówce.

Sylwia JagłaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
23-24.03.2019, Toruń

Dziękuję za praktyczne wskazówki co do wprowadzenia i kontroli zmian w praktyce. Cenię sobie bezpośredniość i dzielenie się wieloletnim doświadczeniem managerskim.

Filip RafałkoSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
23-24.03.2019, Toruń

Szkolenie bardzo przydatne do wprowadzenia zmian, duży zakres nowej wiedzy i materiałów, które zapewne będę wykorzystywać w pracy i przyniesie to rezultaty.

Katarzyna LewandowskaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
23-24.03.2019, Toruń

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie pod względem merytorycznym i dydaktycznym, trafne przykłady pacjentów. Polecam szkolenie w Medycznym Domu Medialnym, wrócę na kolejne moduły. 🙂

Wiesława Jarońska-PałkaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
23-24.03.2019, Toruń

Dobre, merytoryczne szkolenie.

Paweł PichitSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
23-24.03.2019, Toruń

Szkolenie bardzo interesujące. Pomogło rozwiać wiele wątpliwości. Tematy omówione interesująco i wyczerpująco.

Ewa GębkaSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
23-24.03.2019, Toruń

Szkolenie było świetne. Dziękuję za trafne uwagi. 🙂

Julia Wiśniewska, DentusSzkolenie Curriculum Menedżerskie Moduł I - Warsztat Menedżerski
23-24.03.2019, Toruń

Zespół Stomatologia Szczygieł w marcu 2018 roku uczestniczył w szkoleniu „Zarządzanie Placówkami Stomatologicznymi”, organizowanym przez Medyczny Dom Medialny, które odbyło się w naszym gabinecie. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do tematu oraz ogromnej wiedzy jaką posiadają Pani Agnieszka Zawiślak i Pani Joanna Szewczyk. Program szkolenia poruszał wiele ważnych tematów związanych z prowadzeniem kliniki stomatologicznej a Medyczny Dom Medialny wyposażył nas w narzędzia, które skutecznie nam w tym pomagają. Stomatologia Szczygieł rekomenduje szkolenie a firma Medyczny Dom Medialny zyskał partnera do współpracy.

Ewa Szczygieł, Stomatologia SzczygiełSzkolenie zamknięte

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Wiele informacji praktycznych jak i merytorycznych. Na pewno pozwoli mi wdrożyć zmiany, które zaplanowałam w sposób dokładniejszy. Bardzo polecam i czekam na więcej warsztatów.

Kamila Zadrożna7.04.2018 Warszawa
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Wspaniałe szkolenie, super atmosfera. Polecam

Iwona Krakowiak7.04.2018 Warszawa
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Szkolenie bardzo ciekawe, informacje przydatne, poparte praktycznymi przykładami. Na wysokim poziomie merytorycznym.

Katarzyna Bagińska7.04.2018 Warszawa
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Szkolenie bardzo syntetyczne, profesjonalne i niezwykle przydatne. Miła i twórcza atmosfera.

Monika Nowak-Jaroszyk7.04.2018 Warszawa
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Szkolenie merytoryczne, konkretne praktyki do wdrożenia. Najlepsze na rynku a byłam na niejednym. Serdecznie polecam

Olga Synoradzka7.04.2018 Warszawa
Zarządzanie placówkami stomatologicznym

Bardzo cieszę się z możliwości skorzystania ze szkolenia. Poruszono wiele istotnych kwestii dotyczących zarządzania gabinetem stomatologicznym. Kilka pomysłów na pewno wykorzystam!

Angelika Zaperta7.04.2018 Warszawa
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Profesjonalne przekazanie wiedzy z zakresu prowadzenia oraz zarządzania placówką stomatologiczną. Poznałam mnóstwo aspektów związanych z zarządzaniem oraz podnoszeniem swoich kwalifikacji.

Sylwia Drążek, Pro Dentis20.10.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje, dużo przede mną, ale mam nadzieję, że z tymi wskazówkami, które otrzymałam dam radę.

Paulina Andraszak, Badeja Dental Clinic20.10.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Dobrze usystematyzowana wiedza. Podawana w prosty i zrozumiały sposób. Bardzo dobre szkolenie.

Gabriela Olechowska-Kasprzak, Gabidental20.10.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Bardzo praktyczne szkolenie. Prowadzące nie przedstawiają tylko teorii, ale bardzo wiele praktycznych przykładów. Nieduża grupa, dzięki czemu można prowadzić dyskuję i wymieniać doświadczenia.

Katarzyna Trybuś, Ortoidea20.10.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać.

Julia Wiśniewska, Dentus20.10.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Najbardziej wartościowa część szkolenia wg. mnie to część o finansach. Gotowe narzędzia do wdrożenia w placówce to jest to czego oczekuje od szkolenia.

Joanna Wroniecka20.10.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Bardzo dobre szkolenie, praktyczne informacje, które chętnie wdrożę w mojej klinice.

Urszula Jakubowska-Golmont10.11.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Bardzo rozległy dział wiedzy ujęty bardzo zgrabnie w porządnej pigułce wiedzy.

Andrzej Wielebski, Wieldent10.11.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Bardzo dobre, sensowne szkolenie. Dużo informacji otworzyło mi oczy. Sporo rad praktycznych.

Marta Kasprzak10.11.2018 Toruń
Zarządzanie placówkami stomatologicznymi

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo fachowo, rzeczowo i rzetelnie.

Beata Zarzycka-Witek13.01.2019 Warszawa
Prowadzenie pacjenta w oparciu o standardy dokumentacji medycznej - szkolenie zamknięte

Zakres przekazywanej wiedzy oraz sposób jej przekazania uważam za bardzo przydatny w praktyce zawodowej. Dzięki szkoleniu zwrócę uwagę na elementy codziennej pracy, które można usprawnić i zwiększyć tempo przepływu informacji między lekarzami i personelem gabinetu dla dobra i komfortu pacjentów.

Marta Zachorska-Majdykowska13.01.2019 Warszawa
Prowadzenie pacjenta w oparciu o standardy dokumentacji medycznej - szkolenie zamknięte

Szkolenie zostało przeprowadzone w oparciu o rzeczowe i praktyczne aspekty pracy. Prowadząca doskonale zna tematykę szkolenia, potrafi zaproponować rozwiązanie wielu skomplikowanych sytuacji związanych z dokumentacją medyczną.

Arkadiusz Chlebowski13.01.2019 Warszawa
Prowadzenie pacjenta w oparciu o standardy dokumentacji medycznej - szkolenie zamknięte