Płatności i wysyłka

Zakup materiału, wydarzenia, kursu

  1. Użytkownik może dokonać zakupu Materiału poprzez jego wybór z poziomu odpowiedniej podstrony strony www. Użytkownik może mieć do wyboru kilka wariantów Materiału/Wydarzenia/Kursu w różnych cenach. Podane ceny są cenami brutto.
  2. Po dokonaniu wyboru, Użytkownik powinien kliknąć w przycisk „Kup teraz”, w wyniku czego zostanie przekierowany na stronę zamówienia.
  3. Na stronie zamówienia, Użytkownik powinien wypełnić formularz zamówienia, a następnie przejść do procedury płatności poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do płatności”.
  4. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu PAYNOW, którego właścicielem i operatorem jest mBank S.A
  5. Dostępne metody płatności to szybki przelew elektroniczny, BLIK i płatność kartą.
  6. Z chwilą skutecznego dokonania płatności, między Użytkownikiem a Sprzedawcą zawarta zostaje umowa o dostarczenie treści cyfrowej w postaci wybranego przez Użytkownika Materiału/Kursu/Wydarzenia, a Użytkownikowi wyświetlona zostaje strona z potwierdzeniem zakupu.
  7. Zakupiony przez Użytkownika Materiał dostępny jest do ściągnięcia bezpośrednio ze strony z potwierdzeniem zakupu lub/oraz do Użytkownika wysyłana jest automatycznie wiadomość e-mail, w której znajduje się link pozwalający na ściągnięcie zakupionego Materiału lub link do platformy e-learningowej z dostępem do kursu lub bilet na Wydarzenie stacjonarne uprawniające Uczestnika do wzięcia w nim udziału.

Płatności

Dla zapewnienia wygody przeprowadzania zakupów w naszym sklepie internetowym, Medyczny Dom Medialny oferuje dogodne metody płatności. Możesz zapłacić za pośrednictwem PayNow lub tradycyjnym przelewem bakowym, w zależności, która opcja bardziej Ci odpowiada.

PayNow

PayNow to forma płatności online, która umożliwia Ci bezpieczną i szybką transakcję poprzez przekazanie środków bezpośrednio z Twojego banku. Transakcja księgowana jest zwykle po kilku minutach od wykonania przelewu. Wybierz PayNow i zaznacz dogodną metodę płatności.

BLIK

Wpisz 6 cyfrowy kod Blik i potwierdź płatność w aplikacji Swojego banku.

Przelew online

Wybierz przelew online i zaznacz Swój Bank. Zaloguj się do systemu transakcyjnego i autoryzuj płatność.

Płatność kartą

Wybierz płatność kartą. Wypełnij dane Swojej karty – imię i nazwisko właściciela karty, numer karty, datę ważności i kod autoryzacji CVC. Kliknij płacę i gotowe.

Płatność tradycyjnym przelewem

Aby dokonać płatności tradycyjnym przelewem, należy wprowadzić wszystkie dane. Aby uniknąć opóźnień, upewnij się, że wprowadzone dane są poprawne. W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia. Dane do przelewu:

 Medyczny Dom Medialny Agnieszka Zawiślak
Zawały 55E, 87-123 Dobrzejewice
numer konta bankowego:
tytuł przelewu:

Wysyłka

Skorzystaj z darmowej dostawy przy zamówieniach powyżej 200 zł. 
Przy zamówieniach poniżej 200 zł, koszt przesyłki wynosi 17 zł.

Usługi kurierskie

Dostawy standardowe obsługuje DPD.

DPD

Twoje zamówienie jest wysyłane z naszej siedziby za pomocą DPD. Całkowity czas liczony od wysłania paczki do dostarczenia jej odbiorcy końcowemu wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jeśli zamówienie nie zostanie odebrane, przesyłka zostanie zostawiona u sąsiada lub w najbliższym punkcie odbioru przesyłek DPD. Po siedmiu daniach roboczych zostanie odesłana z powrotem do firmy Medyczny Dom Medialny.

Inny adres dostawy

Bez problemu możemy wysłać Twoje zamówienie na inny adres dostawy niż adres podany na fakturze.

Sprawdzanie statusu przesyłki

Możesz sprawdzić status swojej przesyłki. Aby to zrobić, użyj linku, który otrzymasz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki. Jeśli funkcja nie działa, spróbuj użyć jej ponownie później. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia, mimo że wysłaliśmy potwierdzenie wysyłki, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym biurem. Poinformujemy Cię, co zrobić w takiej sytuacji.